previous pauseresume next

فراخوان طرح های تحقیقاتی مربوط به فصل پاییز ۱۳۹۸

فارسی

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه فراخوان طرح های تحقیقاتی مربوط به پاییز سال ۱۳۹۸ و با در نظر گرفتن اولویت های پژوهشی دانشگاه را اعلام می کند.

 

متن نامه فراخوان

اولویت های پژوهشی دانشگاه

فراخوان جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی

فارسی

به اطلاع میرساند معاونت تحقیقات وفناوری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اقدام به جذب دستیار پژوهش( پزشک ، داروساز، دندان پزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی )  در مراکز تحقیقاتی نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه برنامه به نشانی http://rap.hbi.ir مراجعه فرمائید.

شورای پژوهشی مرکز برگزار می گردد

فارسی

این جلسه در روز دوشنبه مورخ ۱۴/۵/۹۸ در محل سالن کنفرانس های مرکز تحقیقات بیماری های پوستی و سالک برگزار می گردد. در این جلسه ۵ پروپوزال دانشجویی با حضور رئیس مرکز و اساتید و اعضائ محترم مرکز مطرح می گردد. 

بازدید معاون محترم تحقیقات و فناوری از مرکز تحقیقات بیماری های پوستی و سالک

فارسی

معاون محترم تحقیقات و فناوری سرکار خانم دکتر حق جو به همراه مدیر محترم توسعه پژوهش و ارزیابی تحقیقات جناب آقای دکتر قیصری و کارشناس محترم معاونت سرکار خانم شیرانی در تاریخ ۱۶/۴/۹۸ از مرکز تحقیقات بیماری های پوستی و سالک بازدید کردند. در این بازدید سوابق پژوهشی مرکز و اولویت ها و اهداف مرکز ارائه گردید. نهایتا مقرر گردید مرکز به صورت عملیاتی تر در جهت پیشبرد اهداف خود گام بردارد. 

 

دفاع از پروپوزال دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی مرکز

فارسی

دفاع از پروپوزال دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی مرکز تحقیقات بیماری های پوستی و سالک جناب آقای دکتر حداد به راهنمایی اساتید راهنما جناب آقایان دکتر سید محسن حسینی و دکتر ذبیح اله شاهمرادی با عنوان ((بررسی الگوی تغییرات مکانی -زمنی خطر نسبی بروز لیشمانیوز جلدی و عوامل مرتبط بر آن در سال ۸۷-۹۷ در استان اصفهان)) با حضور اساتید و اعضائ محترم در تاریخ ۲۷/۳/۹۸ برگزار گردید. 

جلسه شورای پژوهشی برگزار گردید

فارسی

جلسه شورای پژوهشی به همراه پیش دفاع دو پایان نامه دکتری تخصصی پژوهشی در تاریخ ۹۸/۲/۳۱ در ساعت ۸ صبح با حضور اعضای شورای پژوهشی و اساتید ناظر برگزار گردید. در این شورا طرح های تحقیقاتی و دو پیش دفاع دانشجویان جناب آقای دکتر مصلحی و سرکار خانم آقایی ارائه گردید.

برگزاری چهارمین کنگره سراسری تازه های جراحی پوست و مو و لیزر

فارسی

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، انجمن متخصصین پوست استان اصفهان و مرکز تحقیقات پوست و سالک، چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه به مدت سه روز، اقدام به برگزاری چهارمین کنگره سراسری تازه های جراحی پوست و مو و لیزر با حضور متخصصین پوست از سراسر کشور، در سالن کنفرانس بیمارستان میلاد نمودند.

 

جلسه شورای پژوهشی برگزار گردید

فارسی

جلسه شورای پژوهشی روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۵ در محل سالن کنفرانس های مرکز تحقیقات بیماری های پوستی و سالک با حضور ریاست مرکز و  اعضای محترم هیئت علمی در ساعت ۸ صبح برگزار گردید. در این جلسه تعداد ۷ طرح تحقیقاتی و پایان نامه و همچینین یک پیش پروپوزال دکترای تخصصی پژوهشی مطرح شد. 

بازدید کمیته اعتباربخشی آموزش مداوم جامعه پزشکی از مرکز تحقیقات پوست و سالک

فارسی

 این بازدید توسط نمایندگان کمیته اعتبار بخشی آموزش مداوم جامعه پزشکی جناب آقایان دکتر شمشیرگرزاده، نژاد حسین، بستان و سرکار خنم احترامی به منظور بررسی فعالیتهای مرکز تحقیقات پوست و سالک در رابطه با آموزش مداوم جامعه پزشکی در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۱۴ صورت گرفت.

برگزاری جلسه بررسی وضعیت لیشمانیوز و تعیین برنامه و استراتژی در سال ۱۳۹۸

فارسی

این جلسه روز یکشنبه مورخ ۹/۱۰/۱۳۹۸ با حضور جناب آقای دکتر شاهمرادی رئیس مرکز ، اساتید و اعضائ مرکز و کارشناسان و نمایندگان مرکز بهداشت شماره یک و معاونت بهداشت استان اصفهان در محل مرکز برگزار شد. 

در این جلسه مقدمه ای در خصوص بحران سالک ، برنامه های آتی و ضرورت رسیدگی به این موضوع توسط جناب آقای دکتر شاهمرادی بیان شد. همچنین استراتژی های تدوین شده در گذشته، نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدها در رابطه با وضعیت کنونی سالک مورد بررسی قرار گرفت. 

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز تحقیقات پوست و سالک RSS
 
 

سایت ها